154. árverés - 67. tétel
Göőz József, dr.
Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. Harmadik kiadás.
Bp., 1896. Lampel. |
212p.+3 kihajt. t. (az egyik a hajtások mentén három darabra vált) |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerinc alján kis sérüléssel. |