154. árverés - 90. tétel
Dózsa Dániel
Zandirhám. Székel hősköltemény a kilenczedik századból.
Kolozsvár, 1858. Stein. |
XXII+(2)+296p. |
A Mikó Imrének címzett előszóban a szerző a székely történelem rövid áttekintését adja. |
Korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 1000. |