157. árverés - 17. tétel
Benkő, (József) Josephus
Cibinii & Claudiopoli, 1791. Typis Martini Hochmeister. |
(4)+88p. |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. |
Poss.: Báró Radványszky Béla gyűjteményi bélyegzőjével. |