157. árverés - 87. tétel
Szerb Antal
Magyar irodalomtörténet. I-II. kötet [egybekötve].
Cluj-Kolozsvár, 1934. ESzC. |
342+(1)+255+(1)p. Első kiadás. |
A címlapon ajánlással: "Lengyel Jenő tanár úrnak, bölcs és drága Kollégámnak, Szerb Antal". A dedikáció címzettje — a szerzőhöz hasonlóan — a Vas utcai felső kereskedelmi iskola tanára volt. |
Restaurált, korabeli vászonkötésben. |