159. árverés - 49. tétel
Yeats, William B(utler)
The poetical works of ~ in two volumes. Volume I. Lyrical poems.
New York, 1913. The Macmillan Company. |
XIII+338+(2)p. Az első levélen a szerző aláírásával és datálásával. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |