99. árverés - 1. tétel
Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. Szerk.: Dr. Baróti Lajos. I-II. kötet (I-IX. füzet)+Pótfüzet [három kötetben].
Temesvár, 1893-1907. Csanád-egyházmegyei ny. |
VII+127+(2)+129-296+(2)+297-442+(2)+443-539+III-XXXXVIIp.; IV+625+LXXVIIIp.; 156+XIXp. |
Korabeli vászonkötésben, az eredeti borítók bekötve. |