99. árverés - 13. tétel
Bárdosy, (János) Joannes
Leutschoviae, 1802. Typis Michaelis Podhoránszki. |
(8)+460+(34)p. |
Wagner Károly a Szepesség történetét tárgyaló monumentális, négykötetes munkájának (1774-1778) kiegészítő kötete. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |