99. árverés - 164. tétel
Karcsú Antal Arzén
Vácz város története. I-IX. kötet [két kötetben].
Vácz, 1880-1888. Serédy G. Siketn. Iparint. ny. -- Mayer Sándor ny. |
VIII+(1)+10-110+(1)+177+(1)+115+(1)+113+(1)+262+IV+171+IV+(1)p.; 160+(2)+278+III+474+Vp.+6t. (mindkét oldalon képekkel) |
A ferences szerzetes munkája a legmonumentálisabb leírás a város történetéről. Nagyon ritka. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |