99. árverés - 168. tétel
Katona, (István) Stephanus
Synopsis chronologica historiarum ad sublevandam memoriam historiophilorum. Concinnata ~. Par(te)s I-II/1-2 [egybekötve].
Tirnaviae, 1771-1775. Typis Coll. Acad. Soc. Jesu. |
80+102+48p. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |