99. árverés - 180. tétel
Gajdács Pál
Simonyi József a hires óbester. Népies elbeszélés 12 énekben. Nagy Pál s Jókai Mór művei után irta ~.
Gyoma, 1909. Kner. |
1t.+142+(2)p. Lapszámozáson belül Garay Ákos 12 egészoldalas rajzával. |
Kiadói vászonkötésben. A gerinc sarkain apró sérülésekkel. Lévay -- Haiman: 1.166. |