99. árverés - 194. tétel
Kovachich, (József Miklós) Josephus Nic(olaus)
Pestini, 1816. Typis Joannis Thomae Trattner. |
VIII+548p. A harmadik és negyedik levelet felcserélték. |
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben. A címlap foltos. |