99. árverés - 23. tétel
Beregani, Nicola
Historia delle Guerre d’ Europa Dalla Comparsa dell’ Armi Ottomane nell’ Hungheria l’ anno 1683. Di ~. Parte I-II.
Venetia, 1698. Bonifacio Ciera. |
1t. (rézmetszetű címkép, gyönyörű allegorikus jelenettel)+(10)+472+(29)p.; 1t. (rézmetszetű címkép, gyönyörű allegorikus jelenettel)+(2)+384+(35)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, XVIII. századi félbőr-kötésben. Az enyhén kopott gerinceken szúrágás kisebb nyomaival, ettől eltekintve szép, belül tiszta példány. Apponyi: 1464. |