99. árverés - 246. tétel
Molnár Ferenc
Égi és földi szerelem. Dráma 5 felvonásban. Rippl-Rónai József öt kőnyomatú képmellékletével.
Bp., 1922. Pantheon. |
157p.+5t. (színes) Számozott (54./500), a szerző és a művész által aláírt példány. |
Kopottas, javított, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Festett előzéklapokkal. |