99. árverés - 270. tétel
Leinigen-Westerburg, Karl Emich Count zu
German Book-plates. An Illustrated Handbook of German & Austrian Exlibris. By ~. Translated by G. Ravenscroft Dennis.
London, 1901. George Bell & Sons. |
XIX+531+(1)p.+3 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
A mű ugyanebben az évben látott németül is napvilágot. |
Javított gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |