99. árverés - 272. tétel
Makkai László — M. Horváth Magda
A magyar könyvgyűjtő kézikönyve. Magyar könyvritkaságok és kézikönyvek 1888-1938 közt elért árainak jegyzéke. Összeáll.: ~.
Bp., 1939. OSzK. |
(2)+231+(1)p. (Az Orsz. Széchényi Könyvtár kiadványai. IX.) |
Szakadozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |