99. árverés - 315. tétel
Pray, (György) Georgius
Annales regum Hungariae ab anno Christi CMXCVII ad annum MDLXIV. Deducti ac maximam partem ex scriptoribus coaevis, diplomatibus, tabulis publicis. Et id genus litterariis instrumentis congesti opera, et studio ~. Par(te)s I.; III.; V.
Vindobonae, 1763-1770. G. L. Schulz -- J. T. Trattner -- L. J. |
Kaliwoda -- A. Bernard. (14)+391+(6)p. (a címlapon rézmetszetű vignettával, az ajánlás után a kötetbe kötve Bernáth József "Assertiones ex universa philosophia" című, háromleveles munkájával); (4)+312+(6)p. (a kötet végéről hiányzik az Rr ív négy levele); |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az ötödik rész gerince sérült. |