99. árverés - 317. tétel
Pray, (György) Georgius
Viennae, 1773. Typis Josephi Kurtzböck. |
1t.+(2)+120p. |
A műhöz tartoznak közös címlappal Simonyi József "Selectas positiones ex universo jure patrio-Hungarico..." címet viselő tézisei (11 számozatlan levél). |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen apró kopásnyomokkal. Az utolsó néhány levél enyhén foltos. |