99. árverés - 321. tétel
Pray, (György) Georgius
Historia regum Hungariae cum notitiis praeviis... Par(te)s I-II.
Budae, 1801. Typ. Reg. Univ. |
(16)+CLV+333p.; (2)+646p. |
A mű három kötetben teljes. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A második kötet gerincén kis sérüléssel. Az első kötet néhány levele enyhén foltos. |