99. árverés - 328. tétel
(Rákóczi Ferenc, II.) Rakoczy, Francois
Histoire des revolutions de Hongrie, ou l'on donne Une idée juste de son légitime Gouvernement. Avec les memoires du prince ~ sur la guerre de Hongrie... et ceux du comte Betlem Niklos sur les affaires de Transilvanie. Tomes I-II [egybekötve].
A la Haye, 1739. Neaulme. |
1t. (a fejedelmet ábrázoló rézmetszetű címkép)+(4)+443+(4)+446-504+258+(31)p.+1 kihajt. térk. |
A hat kötetben is megjelent mű nagyméretű luxuskiadása. |
Díszesen aranyozott gerincű, későbbi bőrkötésben. A kötéstáblákon kis sérülésekkel. A levelek felső részén kis folttal. Szántai: Delisle 4. |