99. árverés - 367. tétel
Szabó T. Attila
Szolnok-Doboka magyarsága. Szerkesztette ~.
Dés-Kolozsvár, 1944. (Minerva-ny.) |
1 színes t.+295+(4)p.+87t. (részben színes, 2 kihajt.)+4 kihajt. térk. A dedikáció felső részét levágták. |
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. A címlap felső részét levágták. |