99. árverés - 371. tétel
(Szalágyi István) Salagius, Stephanus
De statu ecclesiae Pannonicae libri VII. Libri I-II [egybekötve].
Quinque-Ecclesiis, 1777-1778. Typis Joannis Josephi Engel. |
(2)+215+(1)+(4)+195+(1)+(4)+319+(1)p.+1t. (Mária Terézia rézmetszetű mellképe) |
Az első könyv címlapja után kötve Szerdahelyi Pál "Positiones ex juris prudentia naturalis..." címet viselő tézisei tíz számozatlan levélen. A mű hét kötetben teljes. |
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |