99. árverés - 385. tétel
Szerdahelyi, (Gábor) Gabriel
Celebrium Hungariae urbium et oppidorum chorographia. In prima parte veterem, in secunda novam Hungariam complectens. Editio secunda cum notis.
Cassoviae, 1770. Typ. Coll. Ac. Soc. Jesu. |
(2)+303p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A címlap enyhén sérült, az impresszum egy része nem látszik. |