99. árverés - 387. tétel
Szilády Áron — Szilágyi Sándor
Okmánytár a hódoltság történetéhez Magyarországon. Nagy-Kőrös, Czegléd, Dömsöd, Szeged, Halas levéltáraiból. Összegyűjték ~. I-II. kötet.
Pest, 1863. Eggenberger. |
XXX+458+(1)p.; (4)+480+(1)p. |
Hozzá: Török-magyarkori állam-okmánytár. Szerkeszték és jegyzetekkel ellátták --. I-VII. kötet. Pest, 1868-1872. Eggenberger. VIII+481+9+(1)p.+1 kihajt. mell.; 523p.; 530p.; 519+(1)p.; 552p.; 560p.; 645+(1)p. (Török-magyar-kori történelmi emlékek. Első osztály: Okmánytár. I-IX.) Teljes. |
Az első két kötet aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, a többi díszesen aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. |