99. árverés - 389. tétel
Szirmay Antal
Notitia historica comitatus Zempléniensis per ~. Edita... Martini Georgii Kovachich.
Budae, 1804. Typ. Reg. Univ. |
1t. (Szirmay Antal rézmetszetű mellképe ovális keretben)+(10)+371p. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |