99. árverés - 405. tétel
A Magyar Sz. Korona Országainak Helyiség és vasúti új térképe. 1894. évi kiadás.
Bp., 1894. Nagel Bernát. |
A Skrzeszewski Adolf által tervezett, színes lap a bécsi Vernay nyomdában készült. Vászonra vonva, javított gerincű, kiadói papírkötésben. Mérete: 645 x 965 mm. |