99. árverés - 407. tétel
Az Osztrák-Magyar Monarchia meg Bosznia és Herczegovina
Bécsben, 1892. Cs. és Kir. Földrajzi Intézet. |
Színes térkép 1 : 900.000 méretarányban, vászonra vonva, hajtogatva. Mérete: 1200 x 1620 mm. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |