99. árverés - 56. tétel
Vátzon, 1783. Ambro Ferentz ny. |
(64)p. |
Az ismeretlen protestáns szerző munkájának 1646-os megjelenését tekintik a magyar barokk dráma kezdetének. Népszerűségére jellemző, hogy a XVII. században még kétszer kinyomtatták, majd a XVIII. században is többször napvilágot látott. Ezt a kiadást a szakirodalom nem ismeri. Tudomásunk szerint hazai közgyűjteményben nem található példánya. |
Javított, korabeli papírborítóban. Két levélen kis folttal, egy levél alsó sarka sérült, kis szöveghiánnyal. Poss.: Dr. Kozocsa Sándor könyvjegyével. |