99. árverés - 61. tétel
Magyarország címeres könyve (Liber armorum Hungariae). Bevezette: Andrássy Gyula gróf. I. kötet [unicus].
Bp., 1913. Grill K. |
12+(4)+144+(2)p.+180t. (színes címerrajzokkal) |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |