99. árverés - 68. tétel
Decsy Sámuel
Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. I-III. rész.
Bétsben, 1788-1789. Kurtzboeck. |
(24)+396+(20)p.+1 színes, kihajt. térk.; 442+(22)p.+1 kihajt. mell.; (8)+772+(16)p.+1 színes, kihajt. térk. |
Az első kötet második kiadás. A térképeket Berkeny János készítette. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A második kötet díszítése eltér a másik kettőétől. Az első két kötet aranyozása enyhén kopott. |