99. árverés - 70. tétel
(Desericzky József Ince) Desericius, Josephus Innocentius
De initiis ac majoribus Hungarorum commentaria... Tomi I-V. [három kötetben].
Budae -- Pestini, 1748-1760. V. Nottenstein -- L. F. Landerer -- L. F. |
Eitzenberger. (28)+XX+224+(2)+(22)+XIII+(3)+234+(4)p.+1t. (kihajt.); (8)+354+(4)p.; (16)+256+277p. |
Az ötödik rész elé bekötve: Selectae propositiones ex universa theologica... per Michelem Zako... Antonium Tann... ex praelectionibus Christophori Kónya (Pest, 1761. Eitzenberger.) (12)p. |
Az első kötet enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben, a másik kettő kopott, korabeli félbőr-kötésben. |