Első nap, 148. árverés - 141. tétel
Fugger, (Markus) Márk
~ urnak a' lóvak neveléséről irtt könyve, mellyet Wolstein Amadeus János... Német nyelven ki-adott, most pedig Tolnay Sándor Magyarra forditott... I. rész.
Bétsben, 1786. Kurtzbek Jósef betűivel. |
(12)+140+(2)p. Példányunkból egy levél hiányzik. |
A mű két kötetben teljes. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |