101. árverés - 239. tétel
Nagy Sándor, K(ereki)
Biharvármegye földrajza. Nagy-Várad város leirásával és a Magyar Királyság rövid áttekintésével.
Nagyvárad, 1886. Hügel Ottó ny. |
(8)+229+(3)p. |
A címlapon jelzett térkép nem jelent meg. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |