101. árverés - 57. tétel
Dante, (Alighieri)
~ Komédiája. I-III. rész. Forditotta Babits Mihály.
Bp., 1913-(1923.) Révai. |
(4)+332p.+12t.; (6)+296p.+12t.; (4)+320p.+12t. Zádor István könyvdíszeivel. |
Hozzá: Az új élet. Ford.: Ferenczi Zoltán. Bev.: Berzeviczy Albert. Bp., (1921.) Révai. 143+(1)p.+8t. (feliratos hártyapapírral) Számozott (234./1000), a fordító által aláírt példány. |
Díszesen aranyozott, selyemszalagokkal átkötött, kiadói pergamenkötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. Gyönyörű, kifogástalan darabok. |