101. árverés - 58. tétel
(Darell, William) Dorell Josef
Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes ember. Irta Anglus nyelven ~. Forditotta Olaszbul Faludi Ferentz.
Nagy-Szombatban, 1748. Acad. böt. |
(8)+236p. Első kiadás. |
Hozzákötve: Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes aszszony. utóbb pedig: a' hadi és udvari embereket néző köz-beszédek Nagyszombatban, 1748. Acad. böt. (8)+232p. Első kiadás. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Szüry: 916.; 915. |