104. árverés - 222. tétel
Móricz Pál
A magyar országgyűlési pártok küzdelmei a koronázástól a Deák és balközép pártok egybeolvadásáig (1867-1874.) I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1892. Országgyülési Értesitő ny. |
(4)+131+(4)+155+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. Körülvágatlan példány. |