104. árverés - 223. tétel
Moulin, (Pierre) Péter
(Debrecen), 1758. (Városi ny.) |
123+(9)p. |
A mű fordítója Tatai Csirke Ferenc debreceni lelkész (később püspök) volt. |
Enyhén viseltes, kopott aranyozású, datált és monogramos (1761 T. A.) bőrkötésben. |