104. árverés - 233. tétel
Pongrácz Sándor, dr.
Tibet-magyar nyelvtanulmányok. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1896-1897. Rózsa K. és Neje ny. |
X+167+(1)+8+XVI+290p.+1 kihajt. térk. (a kötet végébe helyezve) Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. |