104. árverés - 274. tétel
(Görög Demeter)
Azon sokféle Szőlő-fajoknak lajstroma, a' mellyeket egy érdemes Hazánkfia Európának majd minden nevezetesebb Szőlő-hegyeiről 's kertjeiből meghozatott, és a' Grintzingi Szőleiben, Bétshez egy órányira, a' Cecius hegynek (Kahlenberg) meleg oldalán, 1819 's a' következő esztendőkben elültetett. A' Bétsi Magyar Újság mellé Toldalékúl.
Bétsben, 1829. Nemes Haykul Antal betűivel. |
78p. Példányunkból hiányzik az utolsó 16 levél. |
Díszesen aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal. Az eredeti borító bekötve. |