104. árverés - 275. tétel
Gyürky Antal
Borászatunk reformjai. Igénytelen fejtegetése azon módoknak és eszközöknek, melyek által, hazánk szőlőseinek jövedelmét, nagyban lehet szaporitani és borászatunk előhaladását biztositani. A szőlőmivelés uj rendszere. A tudomány utmutatása után és negyvenévi tapasztalatok alapján irta ~.
Vácz, 1879. Serédy G. Siketnéma Iparintézet ny. |
224p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |