108. árverés - 244. tétel
Romhányi Károly
A magyar könyvkötés művészete a XVIII-XIX. században
Bp., 1937. (Turul Sajtóváll.) |
340p.+20t. (részben színes) (A Budapesti Kir. Magy. Pázmány P. Tudományegy. Művészettört. és Keresztényrég. Int. dolgozatai. 41.) Dr. Végh Gyulának dedikált példány. |
A kötet elejébe ragasztva: A szerző sajátkezűleg aláírt, gépelt kísérőlevele. |
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |