108. árverés - 245. tétel
Szegedi Gergely énekeskönyve XVI. századbeli román forditásban. Protestáns hatások a hazai románságra. Irták Dr. Sztripszky Hiador és Dr. Alexics György.
Bp., 1911. (Hornyánszky Viktor ny.) |
232p. Sztripszky Hiador által dr. Gyárfás Tihamér művészet- és irodalomtörténésznek dedikált példány. |
Modern vászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva. |