116. árverés - 119. tétel
Ország-Világ. Képes lap a magyar művelt közönség számára. 1880. I-XX. füzet [egybekötve].
Bp., (1879)-1880. Rautmann Frigyes. |
(4)+480p. Gazdagon illusztrált. Az előfizetőknek utólag megküldött 10 műmellékletet példányunkba nem kötötték bele. |
Teljes első évfolyam. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Lakatos: 2196. |