116. árverés - 120. tétel
Ország-Világ. Képes lap a magyar művelt közönség számára. III. évfolyam. I-XXVI. füzet [egybekötve].
Bp., 1882. Wilckens és Waidl ny. |
623+(1)p. Gazdagon illusztrált. Az előfizetőknek utólag megküldött 13 műmellékletet példányunkba nem kötötték bele. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A hátsó tábla foltos. Lakatos: 2196. |