116. árverés - 132. tétel
Fényes Irma
A legjobb magyar nagy szakácskönyv. Tartalmazza: a polgári háztartásokban leginkább kedvelt és ízletes magyar ételek pontos elkészítési módját. Irta sok évi személyes gyakorlat alapján ~.
Bp., é.n. Biró Albert. |
128p. |
Pótolt gerincű, aranyozott kiadói félvászon-kötésben. Éliás -- Szántó: 0 |