116. árverés - 133. tétel
Gundel Károly
A vendéglátás mestersége. Gyakorlati gasztronómia.
Bp., 1940. Singer és Wolfner. |
VIII+337+(1)p.+1 kihajt. t. |
A mű ugyanebben az évben a Budapesti Szállodások és Vendéglősök kiadásában is megjelent (a kolláció megegyezik). |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 138. |