116. árverés - 134. tétel
Háztartás. A magyar háziasszonyok közlönye. IX. évfolyam.19-36. szám [egybekötve].
Bp., 1903. ("Athenaeum" ny.) |
(1)+290-576p. Gazdagon illusztrált. |
Hozzákötve: A Háztartás 1903. évi karácsonyi melléklete. 16p. A folyóirat szerkesztője Kürthy Emilné volt. |
Enyhén foltos, színes, festett, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. Néhány levélen kis szakadással. |