118. árverés - 211. tétel
Inczédi Pál naplója 1660-1697. — Késmárki Névtelen nemes naplója 1682-1683. — Szakál Ferencz naplója 1698-1718. — Vizaknai Briccius György naplója 1693-1717. Jegyzetekkel és oklevéltárral ellátva Kiadják Szabó Károly és Szilágyi Sándor.
Pest, 1860. Pfeifer Ferdinánd. |
(4)+131p. (Történeti emlékek a Magyar Nép községi és magán életéből. II. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |