118. árverés - 212. tétel
Iványi Béla, dr.
Bártfa szabad királyi város levéltára 1319-1526. A M. Tud. Akadémia történelmi bizottságának megbizásából összeállitotta ~. Első kötet [unicus].
Bp., 1910. MTA. |
XIII+(2)+528p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |