118. árverés - 213. tétel
Jancsó Benedek
A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota. I-II. kötet.
Bp., 1896-1899. Lampel Róbert. |
VII+801+(2)p.; (4)+800+(2)p. A második kötet címlapján Wlassics Gyula vallás- és közoktatásügyi miniszternek szóló ajánlással. |
Az első kötet kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben, a második kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben, kis sérülésekkel. Ez utóbbit felül aranymetszés díszíti. |