120. árverés - 290. tétel
László Károly
Napló-töredék az 1849-iki menekülteket, internáltakat, különösen Kossuthot és környezetét illetőleg, Törökországban és az Amerikai Egyesült-Államokban
Bp., 1887. Franklin. |
240p. Példányunkból hiányzik egy melléklet. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |